Sıkça Sorulan Sorular

Numarabil, isimden numara sorgulama, numaradan isim sorgulama ve firma sorgulama işlemlerinizi tek işlemle yapabileceğiniz online sorgulama platformudur. Üyelik sonrası kredi yükleme işleminizin ardından sorgulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Numaradan İsim Sorgulama

Ad, soyad ve adres bilgisine ulaşmak istediğiniz kişiye ait numara bilgisini girmeniz yeterlidir.

 

  • İsimden Numara Sorgulama

İletişim bilgilerine ulaşmak istediğiniz kişiye ait ad, soyad ve şehir bilgisini girmeniz yeterlidir. Kişiye ait şehir bilgisi elinizde bulunmuyor ise “Tüm İller” seçeneği ile sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

  • Firma Sorgulama

İletişim bilgilerine ulaşmak istediğiniz firmaya ait isim ve şehir bilgisini girmeniz yeterlidir.

Üyelik sonrasında Kredi Yükle butonu üzerinden kredi paketleri ve fiyat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
Mevcut bilgiler ilgili operatörlerin rehberlik veri tabanları üzerinden elde edilmektedir ve herhangi bir müdahale/değişiklik yapılması söz konusu değildir.
İlgili numarayı kullanan kişi hattın yasal sahibi olmayabilir. Rehberlik veri tabanı kayıtları hattın yasal sahibine ait bilgileri içerir.

Numarabil’de sorgulamalarınıza ait ad, soyad, adres ve numara bilgileri ilgili operatörlerin rehberlik veri tabanları üzerinden elde edilmektedir. Yapılan sorgulama sonucunda herhangi bir bilgiye ulaşılamıyorsa; kişi ya da firma iletişim bilgilerini operatörün rehberlik veri tabanı üzerinde paylaşıma kapatmış demektir.

Sorgu sonucunda herhangi bir kayıt bulunamaz ise toplam kredi miktarınızdan düşüş olmaz. Ayrıca satın almış olduğunuz kredi sorgulama paketlerimizde kullanım süresi (geçerlilik süresi) kısıtlaması ya da herhangi bir taahhüt koşulu bulunmamaktadır.

Satın alım, soru, görüş ya da önerileriniz için info@numarabil.com adresine e-posta iletebilirsiniz.